Doprava

Doprava

Zboží se odesílá prostřednictvím České pošty formou Balík do ruky, nebo Balík na poštu ( pro ČR ).

U objednávky nad 3500,- Kč je doprava zdarma ( ČR ).

 

Ceník ( ČR ):

Balík do ruky : 125,-  Kč

Balík na poštu : 125,- Kč

Cena dobírkovného je 45,- Kč.

 

Česká pošta

Česká pošta je tuzemská přepravní společnost, která dopraví Vámi vybrané zboží, až k Vám domů kdekoliv v České republice. Expedice balíků probíhá v pracovní dny od 12 do 16 hodin. O expedici je zákazník pečlivě informován prostřednictvím emailu a sms. Zboží je zpravidla dopraveno do 24 hodin od expedice a to v čase od 7 do 17 hodin. Jestliže nebudete na uvedené adrese k zastižení, dopravce Česká pošta Vám ve schránce zanechá oznámení o uložení zásilky na nejbližší poště, kde si ji můžete vyzvednout nejpozději do 7 dnů. Pokud tak neučiníte, bude zásilka vrácena zpět prodávajícímu. Jestliže následující den po našem upozornění o expedici zboží neobdržíte zásilku a ani nenajdete oznámení o uložení zásilky na poštu, pak je Vaše zásilka na 90% automaticky uložena na Vaši nebližší poště. V takovém případě se na poštu okamžitě obraťte, anebo nás neprodleně kontaktujte. Pohyb o doručování zásilky můžete sledovat v systému sledování zásilek na stránkách České pošty.

 

Česká pošta | Balík do ruky

Česká pošta je tuzemská přepravní společnost pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 30kg po celé České republice s garancí doručení zásilky přímo do Vašich rukou a to již následující pracovní den. Adresát má možnost sám si upravit čas a způsob doručení zásilky do vlastních rukou s garancí času dodání zásilky do 10., 12. a 14. hodiny. Adresát je pravidelně informován o možnostech doručení zásilky prostřednictvím sms, nebo emailu a jestliže nebude k dostižení na zvoleném místě a čase, bude zásilka předána na nejbližší, či zvolenou pobočku České pošty.

- Cena dopravy a pojištění je 170 Kč
- Cena dobírky je 45 Kč (již připočítáno k ceně dopravy)
- Při platbě bankovním převodem je cena dopravy 125 Kč
- Při objednávce nad 3 500 Kč je doprava ZDARMA

 

Česká pošta | Balík na poštu

Česká pošta je tuzemská přepravní společnost pro přepravu vnitrostátních zásilek do hmotnosti 30kg po celé České republice s garancí možnosti vyzvednutí zásilky na zvolené poště již následující pracovní den a avizováním, kde se právě Vaše zásilka nachází. Odesílatel, anebo adresát si sám zvolí adresu pošty, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Zásilku si můžete jednoduše vyzvednout na jakékoli pobočce České pošty a taktéž v čase, který si sám zvolíte. Adresát je pravidelně informován o možnostech vyzvednutí zásilky prostřednictvím sms, nebo emailu.

- Cena dopravy a pojištění je 170 Kč
- Cena dobírky je 45 Kč (již připočítáno k ceně dopravy)
- Při platbě bankovním převodem je cena dopravy 125 Kč
- Při objednávce nad 3 500 Kč je doprava ZDARMA

 

Ceník ( SK ):

Obchodní balík dle kurzu : cca 13.65 € 

 
 
© sports-nutrition.cz