Úvodní stránka -> Zdraví -> Kyäni Xtreme Trojúhelník

Kyäni Xtreme Trojúhelník

Kód:
kyani_01
Výrobce:
Dostupnost:
objednat (do týdne)
Cena:
4 300 Kč
 
ks  
Popis

Jako jediní v ČR nabízíme originál produkty Kyäni. Dovoz přímo ze Švédska.

To nejlepší pro vaše celkové zdraví.

 

Kyäni Trojúhelník obsahuje:

1 - Kyäni Sunrise 30x30 ml. sáčků
1 - Kyäni Sunset 90 cps
1 - Kyäni Nitro Xtreme 56 ml

= produkty jsou na jeden měsíc užívání

 

Kyäni Xtreme Trojúhelník pomáhá s těmito problémy:

- lupénka

- vypadávaní vlasů

- detoxikace organismu

- záněty střev

- potíže se štítnou žlázou

- zvýšený krevní tlak

- únava, vyčerpanost

- hojení ran a zlomenin

- zkvalitnění spánku, vysoké libido, učení, soustředění

- zvýšení síly při tréninku

- léčba cukrovky

- posílení imunity

- léčba lymfedemeu

- léčba křečových žil

- léčba chřipky a nachlazení

- léčba cholesterolu

- léčba paradontezy

- léčba ledvinových kamenů

- léčba astmatu 

- pomáhá při léčbě rakoviny

- překyselení organismu

- bolesti pohybového aparátu

- aj.

 

Kyäni Sunrise:

Kyäni Sunrise™ je chutný nápojový doplněk stravy vyrobený z koncentrátů a extraktů z vybraných bobulovitých plodů a ovoce s pridanými vitamíny.

 

Info:

Produkt je založen na divokých aljašských borůvkách bohatých na antioxidanty, které se ručně sbírají na Aljašce. Kyäni Sunrise™ je přirozeně doslazený hroznovou šťávou a fruktózou a smíchaný s přídavnými jinými ovocnými šťávami a rostlinnými extrakty. 

Kyäni Sunrise™ má bohatou ovocnou chuť. Doporučujeme Vám, aby jste pili jedno 30 ml balení Kyäni Sunrise™ každé ráno, aby jste zabezpečili svému tělu nejlepší začátek dne. 

Klidně smíchejte Kyäni Sunrise™ s vodou nebo jej přidejte do jídla. Může osladit ranní jogurt! 

Kyäni Sunrise™ je vyrobený z ovoce - takže nezapomeňte s balíčkem před použitím zatřást!

 

Kyäni Sunrise™ vám zabezpečí:

Vitamín A, vitamín E, vitamín C, vitamín D, vitamín B1 (Tiamín), vitamín B2 (Riboflavín), niacín, vitamín B6 (Pyrodoxíne-hydrochlorid), vitamín B12 (Kyanokobalamín), kyselinu pantoténovú, kyselinu listovou, biotín, taurín, inositol

 

Účinky:

Jedná se o vysoce kvalitní, 100% přírodní koncentrát šťávy převážně ovoce a zeleniny, přičemž hlavní složkou je šťáva z divoké aljašské borůvky. Její slupka, je plná antioxidantů. Což z ní dělá úžasnou vitamínovou bombu, která v organismu likviduje volné radikály ohromující silou. Jeden sáček obsahuje minimálně 107 000 ORAC jednotek antioxidantů. Tato dávka výrazně podporuje navození zásaditého prostředí v celém těle po celý den. Zásaditost je nezbytná k udržení ideálního pH krve. Pokud máme kyselé prostředí, máme také nedostatek kyslíku, který potřebují všechny zdravé buňky. Pokud zbavíte buňku 35% jejího kyslíku, pak se v průběhu 48 hodin může změnit na buňku rakovinnou. Každá buňka potřebuje dýchat. Ale tím, že kyselost vytěsňuje kyslík, dochází k ochoření a naše tělo pomalu umírá.

 

Přísady:

Voda, fruktóza, koncentrát šťávy z bílého vína, taurín, koncentrát z hroznové šťávy, koncentrát z borůvkové šťávy, koncentrát z červené maliny, koncentrát šťávy z granátového jablka, kyselina citrónová (přikyselení), přirozená príchuť z tropických bobulových plodů, přirozené barvivo z mrkve a černého rybízu (odstín červené Exberry), aljašská divoká borůvka, kyselina askorbová (vitamín C), cholin bitatrát, xantánová guma (zahušťovač), vitamín E (d-alpha tokoferol acetát), přírodní stopové minerály, para amino benzénová kyselina (PABA), prášek z aloe vera, inosit, niacinamid, kalcium D-pantotenát (Vitamín B5), sorban draselný (konzervační látka), vitamín A palmitát, šťáva z noni, cyanokobalamín (Vitamín B12), Pyrodoxín-hydrochlorid (Vitamín B6), ovocný extrakt ze semen hrozna, tiamín mononitrát, prášek z brusinek, riboflavín (Vitamín B2), biotín, bobule lychii (Goji), extrakt ze semen hrozna, extrakt ze slupek hrozna (Polyfenol), cholekalciferol (Vitamín D3), včelí propolis, kyselina listová

 

Upozornění:

Doplňky nejsou léky a nejsou určené jako náhrada dobře vyvážené diety. Společnost Kyäni nemůže poskytovat lékařské informace o našich produktech. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy z používání našich produktů, poraďte se s vaším všeobecným lékařem.

 

 

Nitro Xtreme:

Kyäni Nitro Xtreme™ představuje tekutý doplněk stravy obsahující vitamíny, minerály a šťávy z rostliny noni (Morinda citrifolia).

 

Info:

Tento doplněk stravy, který se vytvořil tak, aby pomohl podpořit vysokoenergetický životní styl, obsahuje noni, hořčík, tiamín, niacín, zinek, CoQ10, také extrakty ze zázvoru, ovoce amla a z papriky. Tento doplněk stravy je ideální ne jen pro sportovce, ale je vynikající také pro každého v pohybu. 

Silnou tmavou barvu Kyäni Nitro Xtreme™ doplní jeho hluboká a bohatá chuť. Pro ty z vás, kteří mají velmi citlivý žaludek, doporučujeme, aby jste zamíchali svých 20 kapek do sklenice s vodou. 

Kyäni Nitro Xtreme™ se prodává v 56 ml skleněné flašce s kapátkem, která je ideální pro páry a rodiny.

 

Užívání:

Doporučujeme, aby jste si dali 1 ml (20 kapek) Kyäni Nitro Xtreme™ třikrát v průběhu dne. 

Poprvé: dejte si Kyäni Nitro Xtreme™ po probuzení a před užitím jakéhokoli jiného jídla nebo doplňku stravy, aby jste pomohli zvýšit účinnost ostatních doplňků stravy, které berete. 

Podruhé: dejte si 1 ml Kyäni Nitro Xtreme™ v průběhu dne, pokud pociťujete pokles energie. Pomůže vám zabezpečit požadovaný výkon. 

Potřetí: na konci dne si dejte 1 ml Kyäni Nitro Xtreme™ spolu s večeří a před použitím ostatních večerních doplňků stravy. 

Jen pro dospělé: Některé páry také zjistili, že použití Kyäni Nitro Xtreme™ před spaním může také pomoci zdokonalit jiné aktivity v ložnici. 

Vyzkoušejte Kyäni Nitro Xtreme™ na vlastní kůži, aby jste pocítili efekt!

 

Účinky:

Kyäni Nitro Xtreme je určen speciálně pro sportovce a jedince se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží. Je obohacená o stopové prvky a minerály a dokáže u sportovců až o 30% zvedat výkon. Kyäni Nitro Xtreme využijí ti co potřebují rychle regenerovat, učit se, méně odpočívat. Produkty Kyäni zvyšují výkon pouze přirozenou cestou na přírodní bázi a samozřejmě splňují veškeré antidopingové testy.

 

Přísady:

Glycerín (zvlhčovadlo), čištěná voda, fruktóza, šťáva z noni (Morinda citrifolia), chlorid hořečnatý hexahydrát, karamelová barva (barvivo), kyselina citrónová (okyselení), máta (aroma), směs vitamínů (tiamín, niacín), monohydrát sulfát zinku, mikroobalený CoQ10 (CoQ10 a obalovací prvek z arabskej gumy), QuickSorb® (směs rizómu zázvoru, ovoce amla a ovocných extraktů z papriky), chlorid chrómny hexahydrát.

 

Upozornění:

Doplňky nejsou léky a nejsou určené jako náhrada dobře vyvážené diety. Společnost Kyäni nemůže poskytovat lékařské informace o našich produktech. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy z používání našich produktů, poraďte se s vaším všeobecným lékařem.

 

 

Kyäni Sunset:

Kyäni Sunset™ jsou zlatě zbarvené, jemné želatinové kapsle naplněné tokotrienolovým olejem z tropů a přírodním rybím olejem. 

Kyäni Sunset™ představuje jedinečnou kombinaci kyselin omega-3 a tokotrienolu. Vyzkoušejte ještě dnes a zažijte výhody na vlastní kůži.

 

Info:

Tokotrienoly, které se nachází v Kyäni Sunset™, pochází z udržitelně sbíraných semen z keře annatto. Tokotrienolový olej se získává ze semen pomocí patentované metody extrakce bez použití rozpouštědel. Toto přispívá k tomu, že představuje jednu z nejvýkonnějších náhrad vitamínu E na trhu. 

Kyäni Sunset™ obsahuje rybí olej získávaný výlučně z divokého aljašského lososa Sockeye a z jiných divokých ryb. Čistý rybí olej je důležitým zdrojem kyselin omega-3. 

Jemné želatinové kapsle vaše tělo jednoduše rozpustí a výživové prvky v kapslích se nejlépe stráví, když se užívají s jiným jídlem.

 

Užívání:

Doporučujeme, aby jste užívali tři kapsle Kyäni Sunset™ s večeří.

 

Účinky:

Omega 3 řeší např. kloubní problematiku, kvalitu zraku, záněty. Působí jako přírodní ředidlo krve a zlepšují viskozitu krve. To znamená, že krev má daleko lepší vlastnosti na to, aby se do stala i do těch nejmenších záhybů v krevním řečišti. Restaurují cévní endotel a dělají nám celý cévní systém pružnější. Proto je jejich vliv na kardiovaskulární systém komplexní. Dále jsou doslova palivo pro mozek, bez Omega 3 se nedá žít a jejich poměr ve stravě se celkově odráží na našem zdraví a kvalitě života. Dalšími přísadami jsou ß-karoten resp. provitamin A, vitamin D a vitamin E Tokotrienol. 

- ß-karoten v lidském těle funguje jako antioxidant a jako prekurzor vitaminu A. Nedostatek má obvyklé projevy nedostatku antioxidantů, zvyšuje se riziko rakoviny a klesá celková obranyschopnost organismu. Významnou roli hraje ß-karoten při ochraně kůže proti poškození nadměrným sluněním. 

- Význam vitamínu D je v účasti při ukládání vápníku a fosforu ze střeva a přispívá tak k regulaci a optimalizaci hladiny vápníku a fosforu v krvi. Fosfor i vápník jsou důležité pro stavbu kostí. Vitamín D je proto významný pro uchování kostí silných a nepoškozených. 

- Vitamín E je nejdůležitější antioxidant v těle. Jako takový chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení, dále také zlepšuje hojení ran. Má pozitivní účinky na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost a podporuje činnost nervového systému.

 

Přísady:

Lososový olej, želatina (obal kapsle), delta-tokotrienol , glycerín (zvlhčovadlo), voda

 

Upozornění:

Doplňky nejsou léky a nejsou určené jako náhrada dobře vyvážené diety. Společnost Kyäni nemůže poskytovat lékařské informace o našich produktech. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy z používání našich produktů, poraďte se s vaším všeobecným lékařem.

 

 

 

Ostatní videa:

 

 

 


Užívání doplňků stravy ( suplementace ) konzultujte se svým lékařem!

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Seznam alergenů naleznete v pdf souboru ZDE . Další informace Vám zašleme na dotaz k danému produktu.

 
 
 
© sports-nutrition.cz