Úvodní stránka -> PCT ( po kůře ) -> SUPER PCT III 90cps

SUPER PCT III 90cps

Kód:
war_55482
Výrobce:
Dostupnost:
skladem
Cena:
1 700 Kč
 
ks  
Popis

Období po cyklu je minimálně stejně, ne-li důležitější než cyklus samotný - jestliže vy pomůžete tělu dostat se zpět do zaběhnutých kolejí, ono se vám odvděčí v podobě kontinuálního zvyšování svalové hmoty a výkonnosti - přesně to je hlavní metou produktu SUPER PCT III.!

 

Ještě nikdy v historii nebylo dosažení objemné svaloviny a extrémní síly tak jednoduché - současný trh je přeplněný účinnými, ale zároveň extrémně silnými působky, jejichž vyřazení je spjato s určitým poklesem sekrece vlastního testosteronu, zvýšenou hladinou estrogenu či zhoršením celkové psychické i fyzické kondice.

Cíl po skončení jejich užívání je tedy jasný - nastartovat vlastní produkci testosteronu a zachovat co největší množství nabyté svalové hmoty a síly - to je možné jedině zařazením produktů z kategorie PCT. Nabízené alternativy jsou hned dvě - buď si jednotlivé medikamenty pořídíte jednotlivě, což je pracné a nákladné nebo sáhnete po dostupnější, diskrétnější a zejména ekonomičtější "all in one" formule produktu SUPER PCT I

SUPER PCT III. tvoří výhradně přírodní složky, jejichž synergie je schopna zajistit komplexní regeneraci orgánů i hladin hormonů, ale zároveň uchovat maximální rozměr svalů.

 

Tak jako přistupujete k samotnému cyklu a své myšlenky soustředíte na nárůst svalové hmoty, upřete pozornost i na PCT. Rovnice je jednoduchá - pokud se vám podaří udržet získanou svalovou hmotu a sílu, v dalším cyklu se vaše přírůstky mnohonásobně mnohonásobně zvýší!

 

Tribulus terrestris, jiným názvem býčí hlava nebo ďáblů trn, je trvalá bylina, která se užívá jako jako diuretikum, tonikum zlepšující odolnost organismu a dokonce prostředek pro zvýšení sportovních výkonů, zároveň působit jako stimulant produkce testosteronu, což se odrazí na nárůstu svalové hmoty, síly i regenerace. Stejně prokazatelný je jeho vliv na sexuální touhu a množství spermií u mužů s určitým stupněm neplodnosti.

Ashwagandha extrakt dokáže ve vysokých dávkách snížit hladinu prolaktinu o 12% a zvýšit testosteron o 10-22%. Tím, že se jedná o adaptogen, snižuje množství kortizolu v lidském těle a pomáhá tak zvládat zátěž i stres.

 

Anti-estrogén

Resverastrol má v sobě potenciál prodlužovat lidský život, a to zejména prostřednictvím ochrany před kardiovaskulárními onemocněními a zlepšením inzulínové senzitivity. Výsledky laboratorních studií prokázaly schopnost zvýšit míru konverze cholesterolu na testosteron a blokovat enzym aromatázy.

 

Ochrana jater

N-Acetylcystein je účinný antioxidant, který dokáže pomoci při poruchách nálady, spánku, infekcích, zánětech a většině stavů zvýšeného oxidačního stresu, které stojí za množstvím chronických zdravotních problémů. NAC také chrání mozek, plíce, játra, střevo a ledviny.

Ostropestřec mariánský je bylina využívána tisíce let kvůli svým účinkům na celkové zdraví člověka. Jeho výtěžek (silymarin) zvyšuje detoxikaci a antioxidační obranyschopnost, což je prospěšné pro problémy s játry, žlučníkem, cukrovkou nebo autoimunitními onemocněními, stejně příznivě působí i na záněty.

 

Ochrana srdca

Extrakt z bobulí hlohu je jeden z nejúčinnějších přírodních léčiv na zlepšení kardiovaskulárních funkcí.

Koenzym Q10 je důležitá látka potřebná k správnou funkci mnoha orgánů a chemických reakcí v těle. Pomáhá zásobovat buňky energií a je prospěšný při nemocech postihujících srdce, rakovině a svalových bolestech.

 

Prostata

Extrakt z kopřivy dvoudomé je podle dostupných studií schopný přispět ke zvýšení hladiny testosteronu a léčbě zvětšené prostaty.

Serenoa plazivá se nejčastěji používá na snižování příznaků zvětšené prostaty, zároveň však účinně zabraňuje tomu, aby byl testosteron přeměněn na dihydrotestosteron (DHT).

 

Nutriční informace
Velikost 1 dávky: 3 kapsle
Počet dávek v balení: 30
Složení 1 dávky
Booster testosteronu
Tribulus Terrestris, Ashwagandha extract
Anti-estrogen
Resverastrol
Ochrana jater
N-acetylcystein, ostropestřec mariánský
Ochrana srdce
Extrakt z bobulí hlohu, Konezým Q10
Prostata
Extrakt z kopřivy dvoudomé, serenoa plazivá

 

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 kapsli ráno, 1 kapsli na oběd a 1 kapsli večer. Zapijte dostatečným množstvím vody.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let. Před zahájením užívání konzultujte s odborníkem. V případě zdravotních problémů užívání konzultujte s lékařem. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem, jinými omamnými látkami ani výrobky podobného typu. Pokud pocítíte negativní vedlejší účinky, ihned ukončete dávkování. Skladujte na tmavém suchém místě. Výrobce se distancuje od odpovědnosti za následky způsobené nesprávným dávkováním, užíváním během zhoršeného zdravotního stavu a kombinováním s alkoholem, léky nebo jinými omamnými látkami.


Užívání doplňků stravy ( suplementace ) konzultujte se svým lékařem!

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Seznam alergenů naleznete v pdf souboru ZDE . Další informace Vám zašleme na dotaz k danému produktu.

 
 
 
© sports-nutrition.cz