Úvodní stránka -> Zdraví -> TUDCA NAC 60cps

TUDCA NAC 60cps

Kód:
ger_1
Výrobce:
Dostupnost:
skladem
Cena:
1 100 Kč
 
ks  
Popis

TUDCA je ve vodě rozpustná žlučová kyselina. To má velkou sílu v léčbě cholestázu (zálohování žlučové kyseliny v játrech), žlučových kyselin rozpustných ve vodě, vylučující toxicity běžné žlučových kyselin.

To je také schopné chránit a rehabilitovat játra a obecné ochranné buňky; velmi slibná molekula.

 

Výhoda

Tauroursodeoxycholová kyselina, běžněji známá jako TUDCA, je žlučová sůl, která se obvykle nachází v těle. Kdy pravidelná žlučové soli dosáhnou střeva, které mohou být metabolizovány bakteriemi UDCA a pak spojena s taurinem molekule, aby se stal TUDCA.

 

- Zvyšuje vlastnosti podporující zdraví

- Snižuje toxicitu v ledvinách

- Zlepšuje hodnotu cholesterolu v těle

- Snižuje vedlejší účinky prohormonů

 

TUDCA je ve vodě rozpustný sůl žlučové kyseliny, což je v rozporu s normální soli žlučových kyselin mají obě rozpustné ve vodě a rozpustné v tucích konce a vyvozovat detergentní účinek. To je dobré pro biologické účely solí žlučové kyseliny (emulgaci tuku ve střevech pomoci vstřebávání), ale když žlučové kyseliny v játrech zad, klinického stavu, která se nazývá cholestáza, ke které dochází, když se játra je nezdravý, tyto soli žlučových kyselin může poškodit buňky tím, že zničí membrány a signalizuje buněčnou smrt. TUDCA a další ve vodě rozpustné soli žlučových kyselin, jako je UDCA soutěžit s touto toxicitou, a tak nepřímo chrání buňky před smrtí.


Užívání doplňků stravy ( suplementace ) konzultujte se svým lékařem!

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Seznam alergenů naleznete v pdf souboru ZDE . Další informace Vám zašleme na dotaz k danému produktu.

 
 
 
© sports-nutrition.cz